Bramy rolowane


  


Bramy rolowane to produkty łączące wyrafinowaną technologię i wygodę.


Podobnie jak w bramach segmentowych, bramy roletowe umożliwiają parkowanie pojazdu tuż przed bramą, dodatkowym atutem jest jednak brak prowadnic sufitowych, dzięki czemu zaoszczędzamy miejsce wewnątrz garażu.


Płaszcz bramy prowadzony jest pionowo i nawijany na wał. Umożliwia to parkowanie tuz przy bramie, co ma znaczenie szczególnie w przypadku małych garaży. Płaszcz jest wykonany z profili aluminiowych V-77 wypełnionych pianką poliuretanową , jest wytrzymały na działania mechaniczne oraz zapewnia dobrą izolacyjność cieplną.


Solidne aluminiowe prowadnice uniemożliwiają wyrwanie a zastosowane w nich szczotki zapewniają cichą i płynną pracę płaszcza bramy.


Wmontowana uszczelka dolna, komorowa zapewnia idealne przyleganie do posadzki oraz niweluje drobne nierówności podłoża. Płaszcz bramy jest połączony z rurą nawojową za pomocą tzw. wieszaków, które jednocześnie pełnia rolę blokady i uniemożliwiają podniesienie bramy po całkowitym jej zamknięciu , tym samym nie ma potrzeby stosowania dodatkowego zabezpieczenia. Standardowo brama jest wyposażona w napęd elektryczny, uruchamiany przełącznikiem klawiszowym z wnętrza pomieszczenia lub pilotem.


Dodatkowo można zamontować wyłącznik zewnętrzny, kluczykowy a także zdalne sterowanie, co znacznie poprawia komfort obsługi niezależnie od warunków atmosferycznych.


Istnieje możliwość wkomponowania w bramie profili z przeszkleniem co zapewni lepszy poziom oświetlenia wnętrza. Bramy są wykonywane w kilku kolorach z palety RAL oraz w kolorze drewnopodobnym. 


 


Opcje wyposażenia dodatkowego bram roletowych:
  • profil z otworami wentylacyjnymi
  • profil przeszklony
  • hamulec inercyjny - bezpieczeństwa (opcja dla bram o powierzchni poniżej 9 m2)
  • zdalne sterowanie (zestaw: odbiornik, nadajnik, fotokomórki)
  • skrzynka osłonowa wału nawojowego (opcja dla bram do otworów poniżej wysokości 2800 mm i szerokości 2800 mm) 
Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.